Курс HTML і CSS – верстка сайтів для чайників

Курс HTML і CSS - верстка сайтів для чайників

Початковий шлях навчання майбутніх веб-майстрів повинен починатися з курсу з вивчення HTML і CSS, адже це і є ядро ​​інтернет сайту. Для відкриття найпростішої сторінки не потрібен буде ні дизайн, ні сервер, ні мова програмування, досить створити грамотну HTML-розмітку тексту і написати сам текст. Все інше служить для поліпшення ефективності сайту, тобто щоб сайт подобався людям, то необхідно намалювати гарний дизайн; щоб сайт був багатофункціональним і динамічним - необхідно встановити сервер і написати на мові програмування PHP код; щоб сайт почали знаходити в пошукових системах Google, Yandex і т.д. - необхідно грамотно і структуровано скласти текст. Тому ми починаємо вивчати створення сайтів з верстки сайтів, а саме написання HTML-розмітки.


Даний курс розрахований як обов'язковий для всіх. Уроки підійдуть абсолютно всім, так як складність зростатиме в міру вивчення основи html, а вирішувати будемо типові завдання верстальника на html прикладах, і якщо до цього моменту ви були чайником, то по закінченню курсу ви без зусиль зможете відповісти на питання "як зробити сайт html ". Так само в цьому курсі ми поверхнево вивчимо Photoshop - програма для роботи з зображеннями, це буде мінімальний пакет джентльмена, необхідний для будь-якого верстальника. На останньому уроці ми зверстаємо готовий HTML шаблон (готовий макет / дизайн сайту), а останнім домашньому завданням буде самостійно вибрати з доступних шаблонів і зверстати повністю з нуля до кінцевого продукту!


Що таке HTML програмування? Створення сайтів в інтернеті починається з дизайну. Дизайнер створює дизайн, який необхідно перевести в програмний код: навігація, посилання і кнопочки повинні знаходитесь у скрутному становищі, картинки повинні бути незалежними з можливістю зберігати на комп'ютері, текст зручний і грамотно оформлений, його обов'язково захочуть виділити і зберегти для себе. Всім цим і займається верстальщик, а саме пише HTML розмітку коду і CSS стилі.

Курс навчання ділиться на 2 частини:

Front-end Start

Ви навчитеся верстати статичні сайти простого і середнього рівня складності. В кінці курсу Ви зверстати 3 сайта, які ляжуть в основу Вашого портфоліо:

Сайт №1 - Ви зробите на чистому HTML & CSS. Сайт №2 - Ви зробите з використанням Bootstrap. Сайт №3 - Ви зробите з використанням FlexBox.

Front-end Professional

Даний курс розрахований на тих, хто вже пройшов курс Front-end Start. Ви вивчите мову програмування JavaScript і навчитеся верстати вже динамічні і адаптивні сайти. По закінченню курсу Ви зможете працювати front-end розробником.

Наші плюси:

Професійне навчання Front-end розробників. Групи до 6 осіб. Навчаємо з нуля!

Надаємо:

1. Ноутбук
2. Друковані матеріали
3. Список рекомендованих безкоштовних ресурсів
5. Особливий акцент робиться на практику. 70%
практики 6. 30% теорії.
6. Викладає досвідчений викладач - front-end розробник з досвідом роботи 6 + років.
7. Під час навчання Ви постійно на зв'язку з викладачем.
8. Контроль знань під час навчання.
9. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
10. Безкоштовні English Speaking Clubs з IT-тематикою.
11. І головне - допомагаємо з працевлаштуванням. Ми в цьому зацікавлені!

Наша система знижок:

5% на будь-який 2-й і наступні курси.

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!