Англомовний табір у школі англійської мови Indigo School та табір комп’ютерної майстерності

Не пропустіть свій шанс організувати пізнавальне та веселе літо для Вашої дитини!

Стартують одночасно два табори англомовний та комп'ютерний
Заняття проводяться з понеділка по неділю з 9:00 до 14:00 для дітей від 6 до 18 років.

Ми пропонуємо:
- англомовний табір - 5 годин англійської на день, а також англійська на природі, вистава англійською мовою в кінці курсу, віртуальні подорожі
- художня школа-студія для дітей і дорослих

Всіх, хто прагне творити прекрасне, школа-студія образотворчого мистецтва запрошує відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва, світ творчості, світ краси.

Групи для дітей від 3-х років
Цікаві і змістовні заняття під керівництвом досвідчених професіоналів, які включають: малювання піском (Sand-Art), живопис, графіку, аплікацію, конструювання, ліплення з глини і солоного тіста, нетрадиційні техніки зображення. Все це обов'язково принесе велику користь і незабутнє задоволення дітям, розвине художнє бачення, образне і просторову уяву, фантазію і художній смак.

Заняття спрямовані на розвиток дрібної моторики, поліпшення чутливості дитячих пальців, сприяють розвитку таких пізнавальних процесів як: сприйняття, пам'ять, увагу, образно-логічне мислення, просторову уяву, фантазія, а також гармонізують емоційний стан дитини.

Групи для дорослих, без вікових обмежень
За метушнею повсякденному житті Ви забуваєте про себе, втрачаєте спокій і душевну рівновагу? Заняття образотворчим мистецтвом допоможе Вам опанувати цікавими техніками малювання, отримати нові знання, відновити внутрішню гармонію і отримати позитивні емоції від власної творчості.

Групи для майбутніх абітурієнтів
Інтенсивний курс підготовки до вступу у вищі мистецькі навчальні заклади України. Заняття з академічного рисунку, композиції та живопису (гіпсова голова, натюрморт, портрет) під керівництвом професійних педагогів-художників за авторськими програмами.

І ще багато цікавого та корисного!
Ваші діти заслуговують найкращого!