Іспанська мова

Іспанська мова

Мовні курси в Іспанії користуються ВЕЛИЧЕЗНІЙ популярністю. Іспанія завжди була туристичною Меккою, але зараз вже не тільки студенти їдуть сюди вчити іспанську мову, а й ті, кому набридло просто днем ​​лежати на пляжі, а ввечері сидіти в барах ... Поєднайте приємне з корисним! Не втрачайте марно час!

Мовні курси для дорослих бувають різної тривалості: від 2 тижнів до року.
Тривалість залежить від Ваших цілей і конкретної освітньої програми. Кого-то відпускають у відпустку всього на 2-3 тижні, і у людини немає можливості поїхати на довший термін. А хтось планує в подальшому надходити в іспанська університет (скажімо, в магістратуру) і бажає поїхати на більш тривалу програму.

Іспанська - друга мова в світі. Він є засобом міжнародного спілкування. Іспанська мова - офіційний в 21-й країні. Спочатку в нашому Центрі проводиться попереднє тестування, після якого формуються групи або проводяться заняття. Відвідайте курси іспанської мови у нас і вивчіть його швидко за доступною ціною. Всього кілька місяців навчання за нашою програмою дадуть Вам можливість навчитися без праці розуміти мовця, висловлюватися на звичайні теми.

Так само ми пропонуємо курс для вдосконалення знань. Він підходить всім, хто хоче поліпшити рівень володіння мовою. На заняттях ведеться робота з розвитку навичок говоріння, проводиться аудіювання, підвищується лінгвістична компетенція, формується правильна вимова і інтонація, розвивається фонетичний слух.

На сьогоднішній день - це мова найбагатших в плані культурної та історичної спадщини країн. Ці держави розвинені в економічному плані, саме тому вивчення іспанської є дуже популярним, воно дарує нові можливості в області бізнесу, особистісного та кар'єрного зростання. У двадцяти одній країні світу жителі говорять іспанською, а це означає, що шанси на отримання якісної освіти у них зростають в сотні разів. Його носіями є понад 470 мільйонів чоловік. 9/10 з усього це кількості проживає в Західній півкулі.

ITСтоліца запрошує Вас пройти курси іспанської мови, якщо Ви збираєтеся в зарубіжну поїздку, бажаєте активізувати і поповнити словниковий запас, істотно розширити рівень володіння лексикою на професійному рівні. Ми пропонуємо комфортне навчання за доступною ціною.

ЧОМУ НАВЧАННЯ У НАС Є ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЕФЕКТИВНИМ?


Наші викладачі мають великий досвід роботи, вони застосовують комунікативні методики викладання, що дозволяють домогтися відмінної мотивації до старанного навчання. Цей підхід істотно прискорює досягнення результату. Моделювання мовних ситуацій - відмінний спосіб відображення реальних життєвих подій. Курси навчать Вас вільно висловлювати свої думки, допоможуть поповнити запас лексики. Вам більше не доведеться замислюватися про правила складання пропозицій.

Розмова і розуміння, вміння слухати і чути - це те, до чого прагнуть всі слухачі мовних курсів. Наші уроки іспанського дадуть можливість кожному заговорити мовою Борхеса і Сервантеса в короткі терміни.

У навчальному центрі ми кожному запропонуємо оптимальний варіант занять, при цьому ціна Вас приємно порадує. Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся в наш центр. Консультанти дадуть відповідь на всі Ваші питання, підберуть програму, найбільш підходящу Вам за рівнем.

Зв'яжіться з Навчальним Центром прямо зараз!

 

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!