Розробка сайтів під ключ

WordPress - CMS (система управління вмістом сайту) c відкритим вихідним кодом, найбільш популярна на сьогоднішній день. Ця система дозволяє без великих затрат часу створити готовий сайт, використовуючи готову графіком сайту і верстку.

Це не складна, безвідмовна і проста у використанні система, яку використовують повсюдно, від приватних блогів до новинних сайтів. Таким чином, цей інструмент є завершальним для створення повноцінних, якісно працюють і добре оформлених сайтів.

WordPress є ідеальною платформою для публікації, орієнтованої на естетику, веб-стандарти, а також зручність використання. WordPress безкоштовний і вільний до розповсюдження.

Програма курсу спрямована на вивчення популярної CMS - WordPress. На заняттях ви пройдете шлях з самого початку - установки WP, знайомства з панеллю адміністратора і до повноцінної розробки. Вивчіть інструменти та можливості, які надає розробникам WordPress, навчитеся ними користуватися.

Ви розглянете особливості верстки під WordPress, структуру теми і інші тонкощі, необхідні для фахівців цього движка. Для навчання CMS Wordpress плюсом будуть базові знання HTML / CSS, PHP програмування і JS.

Переваги WordPress в якості системи управління інтерактивним навчанням

Така система набагато легше в роботі і обслуговуванні, ніж традиційна система менеджменту інтерактивних навчальних проектів, яка досить складна і може містити ряд інструментів, які не затребуваних більшістю організаторів навчальних курсів.

В даний движок набагато легше вмонтувати плагіни для електронної комерції, ніж в будь-які системи управління навчальним контентом. А значить, вам буде простіше продавати курси, проводити онлайн-заняття і пропонувати платний цифровий контент для навчання з підпискою на нього.

Спільнота розробників WordPress набагато ширше, ніж у будь-який LMS або CMS в світі. А це означає, що рішень, відповідей, підтримки і інструментів буде доступно набагато більше (включаючи навіть інформаційну підтримку на вашій рідній мові). І пошук розробників, і вільні керівництва для новачків - все це доступніше і простіше для пошуку у випадку з WordPress.