Навчальний центр "Indigo-School"

Навчальний центр "Indigo-School" - перший в Калуші освітній центр, це навчальний заклад нової формації з європейським підходом до передачі знань. Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців різних напрямків, що дозволило нам створити центр всебічного розвитку і дозвілля для дорослих і дітей різних вікових категорій.

У навчальному центрі Ви можете вивчати і удосконалювати іноземні мови:

англійська
німецький
французький
польський
чеська
іспанська

Курси іноземних мов проходять в міні-групах або індивідуально.

Пропонуємо цікаві курси і програми розроблені кваліфікованими педагогами, що вчилися, проходили стажування або проживали за кордоном, і допоможуть Вам швидко і якісно освоїти мову.

Програми для початківців.

Програми для удосконалення.

Програми-тренажери для складання іспитів з метою підтвердження знання мови міжнародними сертифікатами.

Курси іноземних мов за професійним спрямуванням:

іноземні мови для медиків, юристів, програмістів, працівників туризму, готельної справи та ресторанного бізнесу
Програми для корпоративного навчання
Курс іноземної мови для туристів

Особливу увагу в нашому центрі направлено на роботу з дітьми, тому у нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці (педагог дошкільної підготовки, психолог, логопед):
групи розвитку (3-4 роки)
підготовка дітей до навчання в школі (4-6 років)
корекційні заняття з логопедом і психологом (корекція поведінки, емоційної сфери, мовної діяльності)
шкільне супровід (допомога у виконанні домашніх робіт, підготовка до самостійних і контрольних робіт)
англійська для малят (4-6 років)
Заняття проходять в міні-групах.

Підготовка до ЗНО:

іноземні мови, хімія, біологія, математика, історія, українська мова, література та інші дисципліни за запитом

Пропонуємо навчальні курси, орієнтовані виключно на отримання практичних знань і навичок, необхідних у сучасному глобалізованому світі:

основи комп'ютерної грамотності і 1С
вивчення програм Photoshop / CorelDRAW
курс фотомайстерності
курс ораторського мистецтва
творча студія
розробка сайтів

Додоткові послуги:

- розробляємо рекламну продукцію, надаємо послуги по дизайну макетів та інше
- створюємо сайти та послуги по їх розкрутці та супроводі
- бухгалтерські послуги
- переклади на англійську, німецьку та польську - співпраця з іноземними навчальними закладами

Команда наших фахівців створить для своїх підопічних максимально комфортну атмосферу. Вчитися на нашій території Вам буде нескладно. У нас практикується відкритий діалог між обома сторонами під час уроків. Можна задавати питання; пропонувати теми для дискусій; самостійно розробляти теми для наступних занять, якщо клієнту потрібно зробити особливий акцент на будь-яких розділах. Всі викладачі Центру, до того ж досвідчені практики, тому будьте впевнені, що непотрібних речей вони Вас точно не навчать. Роки роботи в даній сфері допомогли їм правильно сформувати програму курсу, підібрати потрібний матеріал і упустити непотрібні відступи. До того ж, на проходження курсу слухачам не доведеться витрачати величезну кількість свого часу, тим самим, відходячи від звичних норм своєї повсякденності.

Ставайте краще кожен день! Пам'ятайте, що досконалість не має меж! Управління персоналом - справа не з простих. Так чому б не навчитися йому сповна і не перетворити в заняття всього свого життя? А ми, команда, Навчально - освітнього центру станемо тим часом сильним плечем, яке підтримає Вас у цьому починанні!