Польська мова

Наші курси здобули собі хорошу репутацію як серед калушан та етнічних поляків, які опановують мовою своїх предків, так і серед молоді, яка бажає отримати в Польщі європейську освіту.

Наші вчителі польської мови - висококваліфіковані фахівці, дипломовані педагоги з досвідом викладання польської мови в школах. Вони щорічно відправляються для навчання на методичні курси в Польщу на запрошення польського державного центру підвищення кваліфікації вчителів. Наші вчителі часті гості конференцій і семінарів, які проводять в Кракові та Любліні полоністи і авторські колективи найвідоміших підручників польської мови для іноземців.

Наш польський освітній центр знаходиться під постійною опікою Сейму і уряду Польщі як громадська організація польської національної діаспори.

Через різні польські фонди ми отримуємо навчальні посібники та літературу, нам допомагають обладнати навчальні класи. Польські організації для осіб польського походження допомагають організовувати різні навчально-пізнавальні поїздки до себе на другу батьківщину. У нас постійно викладають спеціально відряджені з Польщі вчителя, які за цей час вже навчили польської мови тисячі Українців.

Групи початкового рівня А1 "з нуля"
Заняття у всіх групах рівня А1 проводяться за підручником НURRA1 з використанням додаткових матеріалів з інших джерел.

Програма курсу у всіх групах розрахована на сумарний час викладу матеріалу, яке відповідає 80 академічним годинам по 45 хвилин в аудиторії плюс приблизно стільки ж для виконання домашніх завдань і тестів. Даний обсяг відбивається в сертифікаті, який видається учням після закінчення курсів.

Групи відрізняються різною інтенсивністю занять (2, 3 і більше разів протягом тижня), а також тривалістю кожного уроку (40, 45 або 60 хв). Від інтенсивності занять залежить тривалість курсу (від 1 до 4 місяців).

Дитячі групи

Заняття в вікових групах дітей 6-8 років і 9-12 років (в розкладі 6-8П і 9-12П) проводять викладачі, які мають спеціальну вищу педагогічну і музичну освіту, пройшли відповідну методичну підготовку в Польщі і мають великий досвід роботи з дітьми . У роботі з дітьми вони використовують комплексний інтегрований підхід до вивчення польської мови, історії та культури Польщі. На комбінованих мовних і музично-розвиваючих заняттях діти з захопленням занурюються в мовне середовище.

Польський освітній і культурний центр при Харківському товаристві польської культури відкрив набір в дитячі групи з вивчення польської мови та культури.

Дітей чекають захоплюючі заняття в дружній атмосфері. Навчальна програма заснована на використанні найсучаснішої комунікативної методики. Дана методика інтегрує в собі різні форми проведення занять і націлена на навчання дітей:
правильно «по-польськи» висловлювати свої думки і емоції промовою,
висловлювати думки письмово,
розуміти і інтуїтивно сприймати польські тексти,
розуміти і сприймати польську мову «на слух».
Особливість підготовленого нашими викладачами курсу польської мови для дітей полягає в інтеграції в процес навчання музичних занять, на яких дітвора
Групи для підготовки до співбесіди на Карту Поляка
Заняття в цих групах проводяться для тих, хто готується до співбесіди з консулом Польщі для отримання Карти Поляка.

Заняття проводяться польською мовою у формі бесід та семінарів.

Курс орієнтований на учнів, які вже засвоїли польську мову на рівні, не нижчому, ніж А1.

Тематика занять широко охоплює коло питань, які може задати консул під час співбесіди. Це теми про сім'ю, про своє польське коріння, про найбільш важливі історичні події Польщі, всесвітньо відомих поляків, про культуру та традиції польського народу та ін.