Курси іноземних мов

Курси іноземних мов для дітей

Сьогодні все більше батьків прагнуть записати свою дитину на курси іноземних мов. І вони вважають, що чим раніше це зробити, тим кращим буде результат і ефективніше навчання.

Дійсно, психологами доведено, що в ранньому віці особливості дитячого мислення дозволяють маленьким слухачам швидше і легше сприймати чужоземну мова: так, у дітей для кожного поняття в уяві виникає якась картинка, тому вони швидко запам'ятовують велику кількість іноземних слів. При цьому у дитини можуть виникнути складнощі з перекладом: він вільно може говорити на іноземній мові, як і на рідній. Це є наслідком вироблення у нього безцінного досвіду, думати чужою мовою, що з віком і придбанням життєвого досвіду стає в рази складніше.

Які іноземні мови для дітей можна вивчити?

англійська для школярів та студентів;
французький для школярів;
німецький для школярів та студентів;
іспанська для школярів;
польська для школярів та студентів;
чеська для школярів.
Програми наших курсів унікальні в своєму роді і складені так, щоб маленьким слухачам було легкодоступною сприймати невідому досі іноземну мову.

Досвідчені методисти нашого центру, з огляду на особливості мислення і сприйняття слухачів молодшого віку, в програму навчання включають вправи на запам'ятовування матеріалу в різних формах: гра, відео, читання, письмо, розучування пісень, віршів і скоромовок, і навіть малювання, аплікації та інші методи. Все це дозволяє дитині засвоювати матеріал дуже швидко, а заняття він буде відвідувати з задоволенням, і не втомлюючись.

Крім того, багато батьків записують своїх дітей на мовні курси з метою підвищити його успішність в школі. Ми враховуємо і цей факт.

Переваги курсів іноземних мов для дітей у нас:

досвідчені методисти-викладачі вищої кваліфікації;
спеціально розроблені програми навчання (за авторськими методиками);
маленькі групи;
можливість записатися в уже існуючу групу в будь-який час: як на початку семестру, так і в його перебігу;
демократична цінова політика.