Кадрова справа

Кадрова справа

Кадрове діловодство досить складна частина роботи. Кадрові документи утворюють собою одну систему, яка здатна добре працювати тільки при повній відповідності всіх її елементів. Кадрове діловодство створено з метою документування та проведення роботи з кадровими документами. Основними складовими кадрового діловодства є створення і супровід документації, що стосується управління персоналом, зміни кадрів, а також облік часу роботи персоналу і розрахунок з ним.

 

ЩО ВИВЧАЮТЬ НА КУРСАХ КАДРОВОЇ СПРАВИ?

Відвідуючи заняття по кадровому справі, ви зможете вивчити склад кадрових документів, які керують трудовими відносинами та персоналом.

Курси «Кадрове діловодство» дозволять вам придбати знання про особливості оформлення та обробки, про зміст, зберіганні та відбору кадрових документів, які входять до складу справжніх правових актів. Ви дізнаєтеся, що таке інструкція з кадрового діловодства і на підставі яких документів вона складається і багато іншого.

 

КУРСИ КАДРОВОГО ДІЛОВОДСТВА

Курси кадрового документообігу дозволить фахівцям з трудових відносин та керівним особам коректно побудувати кадрову роботу і встановити порядок роботи з кадровими документами за допомогою внутрішніх нормативних указів по кадровому діловодству.

Правильно організований кадровий документообіг на вашому підприємстві дозволить уникнути маси проблем і зробити роботу більш ефективною. Після того як ви відвідаєте курси «кадрове діловодство» в навчальному центрі «Індіго», ви легко зможете оформляти різноманітні кадрові документи відповідно до існуючих норм. З такими документами ваша організація без особливих труднощів пройде будь-яку перевірку.

Діловодство в галузі управління персоналом - непроста робота. Особливість її ведення в тому, що вся система обліку кадрів - єдиний механізм і головна вимога до нього - абсолютно злагоджена робота. Діловодство в області кадрової діяльності - це ретельне суцільне документування всіх змін і пересувань в процесі управління персоналом, а також систематизація всіх кадрових документів.

Головні складові ведення кадрового діловодства - створення документації і її супровід щодо зміни спискового складу підприємства, облік робочого часу співробітників і розрахунків з ними, оформлення відпусток, складання графіка робочого часу та надання відпусток. Пройшовши курси кадрового діловодства, Ви вивчіть всі документи, які задіяні у взаєминах персоналу компанії і адміністрації за ознакою входження до складу нормативних і правових актів.

Курси кадровика допоможуть Вам розібратися в особливостях складання і обробки, систематизації і зберігання, а також необхідного відбору кадрових документів. Педагоги нададуть можливість познайомитися своїм слухачам з основним актом - інструкцією по роботі з кадровими документами і багатьма іншими особливостями кадрового діловодства.

Курси кадровика в Навчально - освітньому центрі націлене на придбання слухачами практичних знань щодо застосування трудового законодавства, вироблення навичок ведення кадрового діловодства.

НАВЧАННЯ В ЦЕНТРІ БУЛО РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ:

менеджерів по персоналу, які починають свою кар'єру і прагнуть отримати знання про застосування на практиці трудового законодавства, освоїти ведення кадрового діловодства.

секретарів, націлених на розширення своїх знань та отримання посади інспектора з кадрів;

працівників бухгалтерії, які суміщають зі своїми основними обов'язками ведення кадрового діловодства.

Команда наших фахівців створить для своїх підопічних максимально комфортну атмосферу. Вчитися на нашій території Вам буде нескладно. У нас практикується відкритий діалог між обома сторонами під час уроків. Можна задавати питання; пропонувати теми для дискусій; самостійно розробляти теми для наступних занять, якщо клієнту потрібно зробити особливий акцент на будь-яких розділах. Всі викладачі Центру, до того ж досвідчені практики, тому будьте впевнені, що непотрібних речей вони Вас точно не навчать. Роки роботи в даній сфері допомогли їм правильно сформувати програму курсу, підібрати потрібний матеріал і упустити непотрібні відступи. До того ж, на проходження курсу слухачам не доведеться витрачати величезну кількість свого часу, тим самим, відходячи від звичних норм своєї повсякденності.

Ставайте краще кожен день! Пам'ятайте, що досконалість не має меж! Управління персоналом - справа не з простих. Так чому б не навчитися йому сповна і не перетворити в заняття всього свого життя? А ми, команда, Навчально - освітнього центру станемо тим часом сильним плечем, яке підтримає Вас у цьому починанні!

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!