Курс «Графічний дизайн: Індіго»

Курс розроблений для тих, хто бажає перетворити свої аматорські знання в серйозні навички. Якщо ви володієте добрим смаком і розумінням дизайну на базовому рівні, ми поглибимо це розуміння, навчимо чітко відрізняти хороший дизайн від поганого і - найголовніше - створювати власний продукт.

Мета курсу: Знайомство з основними поняттями, завданнями, інструментами графічного дизайну, занурення в творчу атмосферу професії

Програма:

Основи дизайну;
Adobe Photoshop;
Corel Draw;
Adobe Illustrator;
Креативні техніки: методи генерації креативних ідей;
Скетчінга для дизайнера: швидка фіксація ідей;
Основи композиції: правило золотого перетину, рівновагу, ритм;
Основи кольорознавства: вибір кольору і пошук вдалих поєднань, колір і його положення в просторі;
Основи шрифту: як підібрати шрифт, які шрифти можна поєднувати в одному носії візуального повідомлення;

Результати навчання:

розуміння специфіки роботи графічного дизайнера;
розуміння ролі композиції, кольору та шрифту в графічному дизайні;
вміння правильно фіксувати свої ідеї і перетворювати їх в закінчений продукт;
вміння вирішувати реальні завдання за допомогою Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator.
На нашому сайті представлені курси Photoshop, володіння яким стане в нагоді абсолютно будь-якій людині. Сьогодні дуже багато робиться з використанням цієї програми. З її допомогою можна створювати рекламні продукти, обробляти різні зображення і фотографії, творчі шедеври, які неможливо створити іншими способами.

Наявність навичок роботи з цієї корисної програмою стане в нагоді не тільки в домашніх умовах, але і на роботі. Використовуючи Photoshop, можна так само створити і відредагувати найрізноманітніші зображення, фотографії, і навіть анімації. Без знання цієї програми не зможе обійтися жоден дизайнер, художник або офісний працівник. Вона корисна навіть школярам і студентам, адже з її допомогою можна легко оформляти реферати, доповіді та інші творчі роботи.

Цей курс буде так само корисний тим, хто вже володіє деякими знаннями і вміннями в даній програмі, але прагнути дізнатися нові методи і прийоми роботи, підвищити рівень володіння редактором або просто систематизувати свої знання в цій галузі.

Так само курси Photoshop допоможуть в роботі фотографам - як професіоналам, так і любителям. Незамінний він буде і в роботі фахівців з розробки, створення, редагування та художнього оформлення сайтів в інтернеті.

Пройшовши наш курс, ви будете володіти програмою Adobe Photoshop на високому рівні, оволодієте навичками, яким не навчить жоден звичайний відеокурс, який можна знайти в інтернеті.

Також для вашої уваги готові запропонувати вам два редактора векторної графіки, перший Adobe Illustrator (більш складний у вивченні), другий CorelDraw (простіше і легше у вивченні)
За навчання ви не витратите жодної зайвої копійки з власної кишені. Навпаки, наші консультанти завжди готові розповісти про акції і знижкових пропозиціях, які діють в теперішній час, і за допомогою яких є реальна можливість заощадити.

Спочатку наші педагоги не формують одного стандартного графіка відвідуваності: кожен слухач має повне право підлаштовувати його під себе і свої можливості. Це ж стосується і навчального матеріалу: якщо учень має свої пропозиції щодо акцентування тієї чи іншої теми, то викладач з радістю розгляне і врахує дане прохання.

Навчання проводиться в будь-який день тижня, починаючи з самого ранку і закінчуючи пізно ввечері. Групи формуються до шести чоловік, але якщо Ви віддасте перевагу індивідуальних занять, то ми готові надати таку можливість.

На курси Photoshop не буде потрібно витратити багато часу. На відміну від інших курсів подібного спрямування, ми скорочуємо час навчання, але точність і насиченість матеріалу залишається незмінною. Ваші наставник не будуть засмічувати уроки видачею непотрібної або застарілої інформації. Вони завжди готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять.

Нехай Photoshop більше не буде дрімучим лісом для Вас! Ми докладемо всі свої сили і знання для того, щоб кожен учень Навчального Центру міг повноцінно працювати з цією програмою і не просити більше когось про допомогу, а мати все знання для консультування інших людей!