Німецька мова

На базі центру регулярно проводяться курси німецької мови. Групи набираються для бажаючих вивчати німецьку мову початкового (А0 - А1), середнього (А2 - В1) і високого рівнів (В2 - С1). Також Ви маєте можливість навчатися в групі інтенсивної підготовки до тестів Goethe-Zertifikat A1 і TestDaF.

Для якісного навчання німецької мови наші аудиторії обладнані всім необхідним. Професійні викладачі, креативний і комплексний підхід до організації навчальних занять, а також дискусійні клуби з носіями мови з Німеччини та Австрії сприяють ефективному і комплексному навчанню німецької мови.

Наш курс німецької мови призначений для студентів будь-якого віку. У нашій компанії вчаться як діти, так і дорослі.

Програми курсу різноманітні і розраховані для всіх рівнів володіння німецькою мовою: від початкового до просунутого професійного. Ми пропонуємо наступні програми німецької мови:

Загальний
Розмовний
Бізнес німецький
Юридичний німецький
Навчання в Німеччині
Вивчення німецької мови в Німеччині для дітей і дорослих
Німецька мова on-line
Спеціалізовані програми. Німецький для лікарів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Всі програми розробляються індивідуально. У складанні програми ми враховуємо ваші плани і побажання.
Дипломовані викладачі нашої міжнародної мовної компанії мають багаторічний досвід викладання. Їх знання німецької мови підтверджують численні сертифікати, які вони отримали в Німеччині.
Заняття проходять тільки на німецькій мові! Завдяки цьому студент долає мовний бар'єр за час проходження курсу.
Сертифікат про закінчення курсу отримує кожен студент нашої школи, який успішно пройшов тест. Наша школа відноситься відповідально до навчання і контролю знань студентів. Після кожної теми проводиться контроль і, якщо необхідно, коректування отриманих знань.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ:

Інтенсивний курс
Інтенсивний курс дає максимальне навантаження і дозволяє студенту повністю зануритися в мовне середовище. Студент може опанувати високим рівнем знання мови менш ніж за рік.

Навчання в парі або міні-групі
Завдяки невеликій кількості студентів в міні-групі, у викладача є можливість індивідуально підійти до кожного студента. При цьому зберігаються переваги вивчення мови в групі: спілкування в групі і з викладачем сприяє більш швидкому освоєнню розмовних навичок; також нижча вартість заняття.

Група вихідного дня
Всім, у кого немає можливості вивчати мову в будні дні, наша компанія пропонує навчання мови на вихідних в зручний для вас час. У вихідні дні відсутній фактор втоми і навчальний матеріал засвоюватися легше.