Flash анімація

Курси flash анімації від ІНДІГО

В ході навчання фахівці навчать Вас майстерно застосовувати різні ефекти і з їх допомогою створювати чудові Flash анімації. Пройшовши наш курс, і навчившись працювати з програмою, кожен зможе стати справжнім умільцем, здатним створювати дійсно унікальні роботи.

Все ще є сумніви в результаті? Тоді ласкаво просимо на пробне заняття. Приходьте, займайтеся, отримуйте відповіді на питання, оцінюйте високий рівень наших досвідчених практиків і робіть висновки. Можете бути впевнені в тому, що Ви не будете розчаровані! На заняттях матеріал подається в максимально доступній формі, навчання проходить легко і невимушено.

Кожна група складається з 4-6 чоловік, що дає можливість викладачеві максимально розкрити тему, приділити увагу розбору прикладів, і забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня.

Всі бажаючі неодмінно отримають відповіді на всі питання, що цікавлять, а так само можуть розраховувати на поради фахівців з приводу способів вирішення тих чи інших проблем.

У ЧОМУ Ж ПЕРЕВАГИ КУРСІВ FLASH В НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ?

Розклад занять складається з урахуванням побажань кожного учня.
Це дуже зручно, адже в такому разі не доведеться змінювати плани і жертвувати чимось. Так само можливий запис в індивідуальні групи і групи вихідного дня;
Практика. Крім основного курсу навчання, проводяться так само практичні заняття і оцінка рівня знань (контрольні роботи).
Це робиться для того, щоб за їх результатами викладач міг визначити слабкі місця учнів і вжити заходів, спрямованих на їх усунення. Так будь-яка людина гарантовано навчиться цьому захоплюючій справі.
Для того, що б мати можливість додавати інтерактивність, обробку даних і багато іншого в вміст Flash-додатків, вам буде потрібно вивчити мову програмування ActionScript - докладніше на цій сторінці.

Ставайте учнем Навчального Центру і ми навчимо Вас робити унікальну і тільки якісну анімацію!