Англійська мова

Англійська мова

Повний курс англійської мови

семестр - 4 місяці
заняття 2-3 рази на тиждень
2 базових + заняття з носієм мови
Це повний курс англійської мови, з комплексними розмовними заняттями. Протягом цього курсу, ви повністю пройдете 1 рівень англійської мови, згідно з програмою.

Англійська для компаній

заняття з виїздом або на території школи
заняття з носієм мови включені у вартість
міжнародний сертифікат по завершенню курсу
Корпоративні заняття бізнес англійської, для компаній. Такі заняття проходять за індивідуальною програмою, яка може включати лексику будь-якої тематики: бізнес, IT, медицина, юридична англійська і т.д.

Почалася реєстрація на тестування і пробний урок на навчальний семестр для дітей. Поспішай! Кількість вільних місць в групах обмежена. Запиши свою дитину на безкоштовний урок або зателефонувавши прямо зараз.

Розклад і час занять - Курс "Англійська мова для дітей"
Заняття проходять в денний час у вихідні дні.
З точним графіком занять Вас зможе ознайомити офіс-менеджер школи відразу після проведення безкоштовного тестування.

Вартість навчання та умови оплати - Курс "Англійська мова для дітей"
Вартість навчання складає 1080 гривень за семестр. Оплата вноситься за весь семестр.
Оплатити навчання Ви можете після першого пробного заняття, спочатку оцінивши нашу роботу і переконавшись в правильно зроблений вибір. На Ваше прохання ми обов'язково видамо підтверджуючий документ про оплату.
Ми не відшкодовуємо кошти, сплачені за курс навчання. В тому числі, в разі пропусків заняття.

У разі пропуску заняття по причині лікарняного, є можливість скористатися безкоштовними послугами репетиторів, які пояснять і відпрацюють пропущену тему. Для цього необхідно узгодити день і час відпрацювання у адміністратора.

Навчальні матеріали - курс "англійська мова для дітей"
В курсі англійської для дітей ми використовуємо авторські розробки, інтерактивні методики навчання і набір унікальних ігор, щоб зробити навчання ефективним і цікавим.
Основний набір книг - English Adventure видавництва Longman.

Зміст курсів англійської для дітей

Курси англійської для дітей включають вивчення граматики, навчання читанню, письму і сприйняття іноземної мови на слух, накопичення лексики з закріпленням за все вивченого матеріалу в ігровій усній і письмовій формах. Уроки англійської дітей проводяться з використанням аудіозаписи, включаючи пісні англійською мовою, а також відео підібраного у відповідність з досліджуваної темою. Навчання дітей англійської проходять у формі рольових ігор, під час яких діти розучують слова. На цих заняттях хлопці розігрують сценки, грають в п'єсах і казках, розкриваючи свій творчий потенціал на англійській мові. Велика увага на уроках англійської для дітей приділяється навчанню спілкування англійською мовою; діти ведуть активну бесіду, сперечаються, дискутують між собою.Чого навчають курси англійської для дітей

Курси англійської для дітей навчать вашу дитину без праці сприймати англійську мову і з задоволенням спілкуватися англійською мовою. Для них не буде існувати мовного бар'єру. Курси англійської для школярів - це дуже захоплюючий, простий і важливий процес пізнання світу. Протягом курсу англійської для дітей приділяється увага не тільки самої мови, а й розвитку інтелектуальних здібностей дитини, пам'яті, мислення. Уроки англійської для дітей зумовлюють широкі можливості проявити себе, заговорити англійською мовою, знаходячись в колі однолітків у веселій і дружній атмосфері.

Професійні викладачі, захоплююча і приваблива атмосфера уроків, цікаві навчальні матеріали, використання спеціально підібраних аудіо і відео матеріалів створюють сприятливі умови для результативного навчання дитини англійської мови.

Навчання дитини англійської мови в нашій школі передбачає постійну увагу та індивідуальний підхід до кожної дитини! У нас найдешевші курси англійської мови!

Курси англійської мови - це завжди крок до створення кращої версії себе. Отримання нових знань сприяє розвитку, вивчення англійської, найбільш затребуваного на сьогодні іноземної мови, усуває кордону, відкриває перспективи.Чому саме ми?


Кожен з наших студентів записується на заняття з певною метою, і ми це прекрасно розуміємо. Викладачі нашого центру створюють такі умови і атмосферу в процесі навчання, що кінцева мета перестає вам здаватися захмарною.

У вас є можливість вибрати той час і графік занять, які найкраще поєднуються з вашим розкладом і способом життя. Кількість годин на тиждень залежить від обраного вами курсу і поставлених завдань. Ми забезпечуємо наших студентів безкоштовними навчальними посібниками та сучасними методичними матеріалами.

Занурення в мовне середовище за допомогою наших викладачів-носіїв мови, дозволяє освоїти англійську легко і природно, навчитися швидко і правильно нею розмовляти, вільно висловлюючи свої думки.

Завдяки методиці викладання, ви будете бачити явний прогрес після кожного заняття, відчувати радість від досягнень, зміцнюючи впевненість в собі, своїх здібностях і в своєму знанні англійської мови.

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!