Чеська мова

Чеська мова - шлях до казкової країни Чехія - надзвичайна країна. Той, хто хоч раз там побував, вже ніколи не зможе про неї забути або відмовитися від нової можливості зануритися в особливий дух і культуру казкової держави. Тут сучасна культура гармонійно переплітається з кращими досягненнями середньовіччя. Саме в Чехії збереглися багато замків і архітектура тих століть, але при цьому складно знайти кафе, де не буде доступу в Інтернет. Тут пиво тече рікою, а рівню культури при цьому, мабуть, позаздрить не одна країна світу.

Щоб повною мірою перейнятися цією культурою і традиціями варто вивчити чеську мову, адже саме в ньому приховані багато тонкощів цього слов'янського народу. Вигідні умови, сучасний підхід, якщо ви вирішили приєднатися до числа поліглотів або просто додати в свою скарбничку ще трохи знань, ми запрошуємо вас на курси чеської мови в одній з кращих шкіл КАЛУША «ІНДІГО». Тут зібрані кращі сучасні методики, що дозволяють в короткі терміни досягти відмінних результатів. Під час всього навчання упор не робиться тільки на одну сферу: мова або граматику.

Наш підхід - забезпечення всебічного розвитку із залученням носіїв мови, яскравих прикладів і пам'ятних образів. Тут немає потреби зубрити або заучувати. Ви легко зрозумієте всі тонкощі, і далі будете сприймати їх просто на підсвідомому рівні. Кожному клієнту пропонується кілька варіантів проведення занять. Є групи з вивчення чеської мови для дітей, для початківців, а також для бажаючих просто підвищити свій загальний рівень. Ви можете займатися індивідуально або в групі від 4 до 7 осіб. Проводити заняття вдома через інтернет або навіть запросити своїх співробітників на такі курси. Скористайтеся можливістю навчання в одній з кращих за результатами шкіл в Україні і подаруйте собі і своїм близьким широкий світ можливостей, культурного розвитку і розширте межі свого світу.

Запрошуємо приєднатися до групи!