Бухгалтерські курси

Бухгалтерські курси

Навчальний центр «Індіго» пропонує тільки грунтовну підготовку для навчання бухгалтерського та податкового обліку.

Професійний курс «Бухгалтер + Головний бухгалтер» включає в себе повністю ведення бухгалтерського обліку в усіх областях, а також ведення податкового обліку, з усіма змінами і заповненням всіх форм звітності. У податковому обліку часто відбуваються зміни, тому правильне ведення податкового обліку Вам зможе дати тільки практикуючий головний бухгалтер. Відзначимо, що всі наші викладачі - це працюючі головні бухгалтера, з великим досвідом роботи та високим професіоналізмом. Навчання в «Індіго» - показник гарантованих знань.

Можна вивчити тільки курс «Професійний бухгалтер» (бухгалтерський облік, 2 місяці).
А можна вивчити в курс «Головний бухгалтер» (звітність, 1 місяць).
Пропонуємо інтенсивний професійний курс «Бухгалтерський облік і податковий облік в 1С: Бухгалтерія 8.2»

Курси бухобліку в навчальному центрі "Індіго" - це курси, де Вас навчать не формально і про людське око, а для роботи початківцям бухгалтером, бухгалтером або головним бухгалтером. Програма курсу бухгалтерського обліку складається з лекційних та практичних занять. Більшою мірою курси бухобліку в нашому центрі орієнтовані на отримання практичних навичок. Також особливістю курсу бухобліку в нашому навчальному центрі є бухгалтерія на основі національних стандартів. Наші курси бухгалтерського обліку вважаються одними з кращих в Калуші. Ми навчаємо ремеслу бухгалтера і головного бухгалтера, проводимо семінари з бухобліку, пропонуємо також консультації бухгалтерам, які працюють і фахівцям подібного профілю.

Для більш ефективного освоєння курсу бухобліку матеріал наближений до реальних практичних ситуацій для бухгалтера, по кожній з яких буде показаний правильний вихід і методи для цього. Наші викладачі - це професіонали своєї справи, вони все практикуючі бухгалтери, працюють за фахом не перший рік і мають багаторічний стаж. За час роботи навчального центру Успіх величезне число наших випускників, які пройшли курси бухгалтерського обліку, освоїли нову спеціальність, отримали теоретичні та практичні знання і навички роботи в умовах ринкової економіки.

У разі, якщо Вам щось не сподобається, після першого заняття ми повернемо Вам всю внесену суму!

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!