Курс «3D-моделювання»

Курс «3D-моделювання»

Доброго часу доби шановні читачі, ми пропонуємо Вам записатися на курси 3d MAX! Наша компанія забезпечить Вам максимально хороше і швидке навчання з легкої і приємною подачею матеріалу, яке буде проходити тільки в зручний для Вас час і за доступною ціною. Кожен може вибрати який варіант занять йому підходить - групове або індивідуальне навчання, в робочі або вихідні дні. З цієї причини наші комп'ютерні курси підходять абсолютно всім, працюючим і учням в інститутах і школах. Ми дбаємо про своїх клієнтів і враховуємо всі аспекти сучасного життя, тому надаємо можливість складати графік виключно на основі побажань кожної окремої людини.

Наші викладачі в доступній формі пояснюють учням всі елементи програми поетапно. Якщо виникають питання, викладач неодмінно повернеться до незрозумілої теми і пояснить все ще раз (а може і не раз, якщо буде така необхідність).

Адже наша мета - дати Вам глибокі знання навчання, адже на нашу думку навчання має обов'язково бути на найвищому рівні і давати відчутні результати. Викладачі нашого Навчального Центру з радістю допоможуть кожному розібратися у всіх тонкощах, головне, ніколи не соромтеся свого нерозуміння, задавайте питання.

Дуже багато людей завдяки нашим уроків змогли влаштуватися на хорошу роботу, а деякі досягли успіхів в області 3D моделювання завдяки тому, що в ході навчання відкрили і розвинули в собі талант. Не потрібно заганяти себе в рамки, насправді Ви не обмежені нічим крім Вашої уяви!

КУРСИ 3D MAX: ЯКІ ЗНАННЯ ВИ ОТРИМАЙТЕ?

- використовувати з максимальною користю все "приховані фішки" і "секретні прийоми" роботи з цією програмою;
- вільно орієнтуватися в головних принципах створення анімацій, моделювання, накладення об'єктів, роботі з тінню і світлом і багато іншого;
- створювати демонстраційні відеоролики, які широко використовуються в рекламній сфері або презентаціях.

Тривалість навчання 3d Max і ціни:

Навчальні центри зазвичай пропонують навчання за жорстким графіком, яке триває кілька місяців, групи при цьому складаються з 10 або навіть 20 чоловік. В такому випадку клієнтам доводиться підлаштовуватися і міняти свої плани. У нашому ж центрі, навпроти, ми прагнемо організувати навчання таким чином, щоб Вам було максимально комфортно.

Ми складемо графік навчання за Вашими побажаннями. У разі групового навчання, курси 3d Max тривають два місяці. Групи зазвичай складаються з 6 чоловік, така організація занять забезпечує максимум уваги для кожного слухача. Також пропонуємо для вашого вивчення редактор 3D графіки Autodesk Maya, який часто використовується в телебаченні і кіно.

 

Архітектурна візуалізація в 3DS MAX.

Базовий курс - це основи, азбука 3DS MAX.
Основний курс - ви зможете оптимально побудувати потрібну вам приміщення, створювати нескладну меблі, декор, використовувати готові меблі зі спеціальних бібліотек і налаштовувати базові матеріали і текстури, денний, штучне світло і отрендеріть картинку, виконати постобработку.

Моделювання предметів інтер'єру в 3DS MAX.

Просунутий курс - для тих, хто хоче глибше вивчити 3DS Max, використовувати інструменти програми максимально зручно і ефективно, вміти створювати різні ефекти за допомогою матеріалів і процедурних карт, моделювати меблі і предмети декору будь-якої складності, використовуючи високо полігональне моделювання меблів і предметів інтер'єру (класична різьблені меблі, ліпнина, драпірування м'яких меблів), використовувати великий набір модифікаторів, створювати текстиль.
 

Персонажне моделювання в 3DS MAX.

Ви познайомитеся з основами персонажного моделювання, попередньо вивчивши базові інструменти програми 3DSMAX. Ви створите власну модель згідно концептів і анатомії, дізнаєтеся про всі тонкощі і основні вимоги до моделювання органіки, з урахуванням подальшої анімації.

Моделювання техніки в 3DS MAX.

Цей курс дозволить вам навчитися моделювати неживі предмети, військову і іншу техніку, вивчити правила і вимоги до моделювання об'єктів для комп'ютерних ігор. Створити власну модель по концепту і технічним завданням, закріпивши отримані знання на практиці.
 
 

Зареєструйся зараз і починай навчання вже завтра!